
Кабель КПВЭ-ВП (200) 4*2*0,51 (F/UTP-cat.5Е) indoor OK-NET (33-00021)
31 680 ₴
- В наличии
- Код: 33-00021
Кабель вита пара КПВЕ-ВП (200) 4*2*0,51 (F/UTP-cat.5Е), 4-парний екранований кабель категорії 5е призначений для застосування в локальних мережах, передачі даних. Довжина 1000 м. Монтаж усередині будівель, станцій, споруд, апаратури. Даний кабель стійкіший до електромагнітних перешкод завдяки екрану.
FTP-кабель категорії 5е. Максимальна частота сигналу становить 200 мГц. Використовується для створення мереж 100/1000 Мбіт/сек. Під час залучення двох пар швидкість передачі – 100 Мбіт/с, якщо задіють усі чотири пари – 1000 Мбіт/с.
Параметри кабелю відповідають вимогам стандартів: ISO, IEC 11801, ANSI, TIA, EIA-568-B.2, EN50173, YD/T1019.
Умови експлуатації
Кабель призначений для стаціонарного прокладання усередині будівель, станцій, споруд, апаратури.
Конструкція
Кабель складається з 4-х пар провідників, звитих між собою. Провідники – мідь. Ізоляція провідників – поліетилен. Зовнішня оболонка кабелю виконана із полівінілхлоридного пластикату (PVC). Колір оболонки сірий.
Кабель складається з 4-х пар провідників, скручених між собою, для кабелів застосована стандартна ідентифікація за кольором провідників:
- біло-синя / синя
- біло-жовтогаряча / помаранчева
- біло-зелена / зелена
- біло-коричнева / коричнева
Матеріал
- Матеріал жили: мідь
- Ізоляція: поліетилен
- Оболонка: ПВХ-пластикат сірого кольору
- Екран: фольга
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Одескабель |
| Страна производитель | Украина |
| Конструктивные особенности | |
| Количество жил | 8 |
| Количество пар | 4 |
| Тип витой пары | FTP |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кабелю | — |
| Выполнение | Круглий |
| Свойства | Екранований |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 1000 |
| Додаткові характеристики | Екран: фольга, Тип витої пари: FTP, Максимальна частота сигналу: 200 МГц |
| Діаметр жили | 0.51 мм |
| Екран кабелю | Да |
| Зовнішня оболонка | ПВХ-пластикат сірого кольору |
| Категорія кабелю | Cat 5е |
| Цвет | Серый |
| Материал жилы | Мідь (Cu) |
| Материал токопроводящей жилы | Медь |
| Оболонка | PVC (полівінілхлорид) |
| Опір кабелю | 96 Ом |
| Площа перетину жили | 0.2² |
| Назначение | Для внутрішнього прокладання |
| Прокладання | Внутрішнє |
| Рабочая температура | -10°C ~ +40°C |
| Температура експлуатації | -10°C ~ +40 |
| Тип | Кабель |
| Тип жили | Одножильний |
| Тип кабелю | F/UTP |
| Тип устройства | Кабель вита пара |
| Частота | 200 МГц |
| Швидкість передавання | 100/1000 Мбіт/сек |
- Цена: 31 680 ₴

