
Кабель КППт-ВП (100) 4*2*0,51 (U/UTP-cat.5E) outdoor+трос OK-NET (33-00023)
39 212 ₴
- В наличии
- Код: 33-00023
Кабель вита пара КПП-ВП (100) 4*2*0,51 (U/UTP-cat.5E) outdoor+трос, 4-парний кабель категорії 5е призначений для застосування в локальних мережах, передачі даних. Довжина 1000 м. Призначений для зовнішнього монтажу, а також має сталевий трос для навісного монтажу .
UTP-кабель категорії 5е. Максимальна частота сигналу становить 100 мГц. Використовується для створення мереж 100/1000 Мбіт/сек. Під час залучення двох пар швидкість передачі – 100 Мбіт/с, якщо задіють усі чотири пари – 1000 Мбіт/с.
Параметри кабелю відповідають вимогам стандартів: ISO, IEC 11801, ANSI, TIA, EIA-568-B.2, EN50173, YD/T1019.
Умови експлуатації
Кабель призначений для стаціонарного прокладання зовні будівель, станцій, споруд, апаратури.
Конструкція
Кабель складається з 4-х пар провідників, звитих між собою. Провідники – мідь. Ізоляція провідників – поліетилен. Зовнішня оболонка кабелю виконана із поліетилену (LDPE). Колір оболонки чорний.
Кабель складається з 4-х пар провідників, скручених між собою, для кабелів застосована стандартна ідентифікація за кольором провідників:
- біло-синя / синя
- біло-жовтогаряча / помаранчева
- біло-зелена / зелена
- біло-коричнева / коричнева
Матеріал
- Матеріал жили: мідь
- Ізоляція: поліетилен
- Оболонка: LDPE (поліетилен) чорного кольору
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Одескабель |
| Страна производитель | Украина |
| Конструктивные особенности | |
| Количество жил | 8 |
| Количество пар | 4 |
| Тип витой пары | UTP |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кабелю | Самонесний |
| Выполнение | Круглий |
| Свойства | — |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 1000 |
| Додаткові характеристики | UTP, сталевий трос, чорний, LDPE |
| Діаметр жили | 0.51 мм |
| Зовнішня оболонка | LDPE (поліетилен), чорний |
| Категорія кабелю | Cat 5е |
| Цвет | Черный |
| Материал жилы | Мідь (Cu) |
| Материал токопроводящей жилы | Медь |
| Оболонка | LDPE (поліетилен) |
| Опір кабелю | 96 Ом |
| Площа перетину жили | 0.2 |
| Назначение | Для зовнішнього прокладання |
| Прокладання | Зовнішнє |
| Рабочая температура | -30°C ~ +60°C |
| Силовий елемент | Трос |
| Температура експлуатації | -30°C ~ +60 |
| Тип | Кабель |
| Тип жили | — |
| Тип кабелю | Звита пара |
| Тип устройства | Кабель вита пара |
| Частота | 100 МГц |
| Швидкість передавання | 100/1000 Мбіт/сек |
- Цена: 39 212 ₴

