Кабель сигнальний, 4 жили з міді Cu діаметром 0.22 мм, екран з фольги, оболонка PVC-пластикат білого кольору, опір жили 8.5 Ом/100 м, бухта 100 м
Кабель сигнальний Vector 6x0.22 CU екран 6-ти жильний кабель в екрані з фольги, жили діаметром 0.22 мм, мідь Cu, опір жили 8.5 Ом/100 м. Бухта довжиною 100 м.
Застосування
Сигнальний кабель підходить для пожежної та охоронної сигналізації. У комплексі охоронної сигналізації він застосовується для підключення датчиків руху, для прокладки систем зв'язку, відеодомофонов, телекомунікацій.
Ключові властивості
- Кабель екранований 6-жильний, жили діаметром 0.22 мм.
- Матеріал: жили з міді, структура жили з декількох тонких проводів; ізоляція ПВХ-пластикат; екран фольга; оболонка ПВХ-пластикат білого кольору.
- Опір жили становить 8,0.5 Ом/100 м.
- Розтягуюче навантаження на кабель не більше 50 Н/мм² загального перерізу струмопровідних жил.
- Радіус згину становить не менше семикратного значення мінімального зовнішнього розміру кабелю.
- Кабель постачається у бухті довжиною 100 м.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vector |
| Страна производитель | Китай |
| Конструктивные особенности | |
| Количество жил | 6 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.76 кг |
| Вид кабелю | Сигналізація |
| Выполнение | Круглий |
| Свойства | Екранований |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 100 |
| Додаткові характеристики | Екран (фольга), ізоляція ПВХ-пластикат, оболонка ПВХ-пластикат білий, багатожильна структура |
| Допустимий вигин | не менше 7-кратного мінімального зовнішнього розміру кабелю |
| Діаметр жили | 0.22 мм |
| Екран кабелю | Да |
| Зовнішня оболонка | ПВХ-пластикат білий |
| Цвет | Белый |
| Комплектация | Бухта 100 |
| Материал жилы | Мідь (Cu) |
| Материал токопроводящей жилы | Медь |
| Оболонка | ПВХ-пластикат |
| Опір кабелю | 8.5 Ом / 100 м |
| Площа перетину жили | 0.22² |
| Назначение | Для внутрішнього прокладання |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Температура експлуатації | -10 °C ~ +40 |
| Тип | Кабель |
| Тип жили | Багатожильний |
| Тип кабелю | — |
| Тип устройства | Кабель сигнальний |
Информация для заказа
- Цена: 2 433 ₴



