
Кабель сигнальний Vector 10х0.22 CCA 100m (35-00001)
1 094 ₴
- В наличии
- Код: 35-00001
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кабель сигнальний, 10 жил з біметалу ССA – алюмінієвий сплав покритий міддю – діаметром 0.22 мм, неекранований, оболонка PVC-пластикат білого кольору, опір жили 14.5 Ом/100 м, бухта 100 м
Кабель сигнальний Vector 10x0.22 CCA 10-ти жильний кабель неекранований, жили діаметром 0.22 мм, біметал ССA, опір жили 14.5 Ом/100 м. Бухта довжиною 100 м.
Застосування
Сигнальний кабель підходить для пожежної та охоронної сигналізації. У комплексі охоронної сигналізації він застосовується для підключення датчиків руху, для прокладки систем зв'язку, відеодомофонов, телекомунікацій.
Ключові властивості
- Кабель неекранований 10-жильний, жили діаметром 0.22 мм.
- Матеріал: жили з біметалу ССA – алюмінієвий сплав покритий міддю, структура жили з декількох тонких проводів; ізоляція ПВХ-пластикат; оболонка ПВХ-пластикат білого кольору.
- Опір жили становить 14.5 Ом/100 м.
- Розтягуюче навантаження на кабель не більше 50 Н/мм² загального перерізу струмопровідних жил.
- Радіус згину становить не менше семикратного значення мінімального зовнішнього розміру кабелю.
- Кабель постачається у бухті довжиною 100 м.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vector |
| Страна производитель | Китай |
| Конструктивные особенности | |
| Количество жил | 10 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.6 кг |
| Вид кабелю | Сигналізація |
| Выполнение | Круглий |
| Свойства | — |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 100 |
| Додаткові характеристики | Неекранований, ізоляція ПВХ-пластикат, оболонка ПВХ-пластикат білого кольору, опір жили 14.5 Ом/100 |
| Допустимий вигин | не менше семикратного значення мінімального зовнішнього розміру кабелю |
| Діаметр жили | 0.22 мм |
| Зовнішня оболонка | ПВХ-пластикат білого кольору |
| Цвет | Белый |
| Комплектация | Бухта 100 |
| Материал жилы | Алюміній-Мідь (CCA) |
| Материал токопроводящей жилы | Покритий міддю алюміній |
| Оболонка | ПВХ-пластикат |
| Опір кабелю | 14.5 Ом / 100 м |
| Площа перетину жили | — |
| Назначение | Для внутрішнього прокладання |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Температура експлуатації | -10 °C ~ +40 |
| Тип | Кабель |
| Тип жили | Багатожильний |
| Тип кабелю | Сигнальний |
| Тип устройства | Кабель сигнальний |
Информация для заказа
- Цена: 1 094 ₴


