
Кабель силовий Укркабель ПВ-3 2.5 (34-00008)
15 112 ₴
- В наличии
- Код: 34-00008
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Провід силовий, матеріал жили мідь, переріз 2.5мм2, призначений для електричних установок при стаціонарному прокладанні в освітлювальних та силових мережах, а також для монтажу електрообладнання, машин, механізмів та верстатів на номінальну напругу до 450 В (для мереж до 450/750 В) частотою до 400 Гц або постійною напругою до 1000 В. Довжина бухти 1000 м
Провід силовий ПВ-3 2,5 мм², матеріал жили мідь, переріз 2.5мм². Довжина бухти 1000 м.
Застосування
Призначений для електричних установок при стаціонарному прокладанні в освітлювальних та силових мережах, а також для монтажу електрообладнання, машин, механізмів та верстатів на номінальну напругу до 450 В (для мереж до 450/750 В) частотою до 400 Гц або постійною напругою до 1000 В. Прокладається в сталевих трубах, пустотних каналах будівельних конструкцій, на лотках та ін., де можливий вигин дротів
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Укркабель |
| Страна производитель | Украина |
| Конструктивные особенности | |
| Количество жил | 1 |
| Материал токопроводящей жилы | Медь |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 31 кг |
| Вид кабелю | Силовий |
| Свойства | — |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 1000 |
| Додаткові характеристики | Помаранчевий |
| Цвет | Оранжевый |
| Материал жилы | Мідь (Cu) |
| Напряжение питания | до 450 В (для мереж до 450/750 В), постійна до 1000 |
| Переріз жили | 2.5 мм² |
| Площа перетину жили | 2.5² |
| Назначение | Для внутрішнього прокладання |
| Рабочая температура | -10 ° C ~ +40 ° C |
| Температура експлуатації | -10 °C ~ +40 |
| Тип | Кабель |
| Тип жили | Одножильний |
| Тип кабелю | ПВ-3 |
| Тип устройства | Кабель силовий |
| Частота | до 400 |
Информация для заказа
- Цена: 15 112 ₴

