Шнур сполучний силовий Укркабель ШВВП 2х0.5 з 2 паралельними жилами перерізом 0.5 мм2, полівінілхлоридною ізоляцією та оболонкою, для приєднання електроприладів до електричної мережі номінальною змінною напругою до 380 В. Довжина бухти 1000 м.
Застосування
Призначений для приєднання електричних машин і приладів побутового та аналогічного застосування до електричної мережі номінальною змінною напругою до 380 В. Використовується для виготовлення подовжувальних шнурів, а також підходить для монтажу підсвічування вивісок або реклами.
ШВВП активно використовується в побуті, для приєднання приладів особистої гігієни та мікроклімату, електропаяльників, світильників, кухонних електромеханічних приладів, радіоелектронної апаратури, пральних машин, холодильників та інших подібних приладів, а на виробництві та для харчування потужних споживачів ця марка практично не застосовується. А якщо застосовується, то лише тимчасово. Шнур може бути прокладений під штукатуркою або відкрито, в кабеленесучих системах (гофротрубах, металорукавах, кабельних каналах), стаціонарно або використовуватися для нестаціонарного прокладання. Від умов прокладання залежить термін експлуатації ШВВП.
Ключові властивості
- Застосовується в електромережах напругою до 380 В
- Шнур не поширює горіння за умови одиночного прокладання
- Матеріал:
- Струмопровідна жила: мідна багатодротова жила плоскої форми класу 5 згідно ДСТУ 22483
- Ізоляція: ПВХ-пластикат
- Оболонка: ПВХ-пластикат
- Діапазон температур при монтажі та прокладанні: від -20 до +40 °С
- Робочі температури: від -25 до +40 °С
- Термін експлуатації: до 6 років
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Укркабель |
| Страна производитель | Украина |
| Конструктивные особенности | |
| Количество жил | 2 |
| Материал токопроводящей жилы | Медь |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 26 кг |
| Вид кабелю | Силовий |
| Выполнение | Плоский |
| Свойства | — |
| Гарантія | 12 міс. |
| Длина | 1000 |
| Додаткові характеристики | Білий |
| Зовнішня оболонка | ПВХ-пластикат |
| Цвет | Белый |
| Материал жилы | Мідь (Cu) |
| Напряжение питания | до 380 |
| Переріз жили | 0.5 мм² |
| Площа перетину жили | 0.5² |
| Назначение | Для внутрішнього прокладання |
| Рабочая температура | -25 °C ~ +40 °C |
| Строк служби | до 6 років |
| Температура експлуатації | -25 °C ~ +40 |
| Тип | Кабель |
| Тип жили | Багатожильний |
| Тип кабелю | — |
| Тип устройства | Кабель силовий |
- Цена: 7 292 ₴


