Зчитувач призначено для використання в системах контролю доступу для зчитування ідентифікаційного коду картки користувача. Зчитувач підтримує інтерфейс Weigand 26 bit і 1-Wire, що дозволяє вільно застосовувати його в будь-якій системі, що працює на ключах Dallas Semiconductor DS1990 (Touch Memory). Зчитувач Proximity карт PR-01 призначений для зчитування ідентифікаційних кодів Proximity карт та Proximity брелоків стандарту EM-Marine у системах контролю доступу та обліку робочого часу. Зчитувач підтримує Wiegand та 1-Wire інтерфейси підключення до контролера. Використовуючи підключення зчитувача за інтерфейсом 1-Wire, можна вільно використовувати його в будь-якій системі, яка працює на ключах Dallas Semiconductor DS 1990 (Touch Memory). Підходить для зовнішньої та внутрішньої установки. Виконано в чорному та білому кольорі, корпус оснащений світлодіодом із триколірною індикацією.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CYPHRAX |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Cyphrax |
| Установка | Зовнішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Рабочая частота | 125 кГц |
| Розміри | 70 / 95 / 20 мм |
| Розміри, мм | 70 / 95 / 20 |
| Световая индикация | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine |
| Тип устройства | Зчитувач |
Информация для заказа
- Цена: 1 710 ₴


