Настільний зчитувач Proximity карт PR-UD призначений для зчитування ідентифікаційного коду картки користувача та передачі його на комп'ютер. Зчитувач PR-UD підключається за інтерфейсом USB і може працювати як в режимі емуляції COM-порту, так і емуляції клавіатури (визначається установкою керуючих джамперів). Настільний зчитувач Proximity карт PR-UD призначений для зчитування ідентифікаційного коду карти користувача і передачі його на комп'ютер. Зчитувач PR-UD підключається по інтерфейсу USB і може працювати як в режимі емуляції COM-порту, так і емуляції клавіатури (визначається встановленням керуючих джамперів). Запис карт відбувається тільки з ПО СКУД "Big Brother".
Особливості моделі:
Зчитування Proximity карт / брелоків стандарту EM-Marine
Звукова сигналізація зчитування карт
Індикація зчитування карти
Передача в різних форматах коду карти: серійний номер, серійний номер з кодом виробника, в форматі 1-Wire / Touch Memory (визначається встановленням керуючих джамперів)
USB Інтерфейс
Дальність зчитування: 5 см
Живлення(по USB): 5 В
Споживання: 100 мА
Розміри: 70х105х12мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CYPHRAX |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Cyphrax |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність зчитування | 5 см |
| Питание | DC 5 В |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Рабочая частота | 125 кГц |
| Розміри | 70 / 105 / 12 мм |
| Розміри, мм | 70 / 105 / 12 |
| Световая индикация | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine |
| Ток потребления | 100 мА |
| Тип карт | EM-Marine |
| Тип устройства | Зчитувач |
Информация для заказа
- Цена: 2 700 ₴


