Біометричний зчитувач FR-N призначений для зчитування відбитків пальців, а також ідентифікаційних кодів Proximity карт та Proximity брелоків стандарту EM Marine у системах контролю доступу та обліку робочого часу. Зчитувач підтримує Weigand 26-bit та 1-Wire інтерфейси підключення до контролера. Використовуючи підключення зчитувача за інтерфейсом 1-Wire, можна вільно застосовувати його в будь-якій системі, що працює на ключах Dallas Semiconductor DS1990 (Touch Memory). Біометричний зчитувач FR-N призначений для зчитування відбитків пальців, а також ідентифікаційних кодів Proximity карт та Proximity брелоків стандарту EM-Marine в системах контролю доступу та обліку робочого часу.
Зчитувач підтримує Wiegand та 1-Wire інтерфейси підключення до контролера. Підходить лише для внутрішньої установки.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CYPHRAX |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейси зв'язку | Dallas Touch Memory, Wiegand |
| Біометрія | Відбиток пальця |
| Вид | Накладний |
| Вихідний протокол | Dallas, Wiegand |
| Установка | Приміщення |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Світлова індикація: Так, Звукова індикація: Так, Біометрія: Відбиток пальця, Матеріал корпусу: Пластик, Живлення: 12 В, Робоча частота: 125 кГц, Гарантія: 12 міс. |
| Питание | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Назначение | Для СККД |
| Рабочая частота | 125 кГц |
| Розміри | 55 / 70 / 17 мм |
| Розміри (Д x Ш x В) | 55 х 70 х 17 |
| Розміри, мм | 55 / 70 / 17 |
| Световая индикация | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine |
| Тип брелків | EM-Marine, Touch Memory |
| Тип изделия | — |
| Тип карт | Proxi-карти |
| Тип устройства | Зчитувач |
Информация для заказа
- Цена: 4 500 ₴


