Біометричний настільний зчитувач FPR-UD призначений для зчитування відбитків пальців користувача або ідентифікаційного коду Proximity карти користувача та передачі даних на комп'ютер у певне програмне забезпечення. Зчитувач FPR-UD підключається до персонального комп'ютера за інтерфейсом USB. Біометричний настільний зчитувач відбитків пальців FR-UD призначений для зчитування відбитка пальця користувача або ідентификаційного коду Proximity карти і передачі даних у визначене програмне забезпечення. Зчитувач підключається до персонального комп'ютера через інтерфейс USB.
Особливості моделі:
Кількість відбитків в пам'яті: 1536
Стандарт карт: EM-Marine 125 кГц
Дальність зчитування: 5 см
Напруга живлення (через USB): 5 В
Споживаний струм: 100 мА
Тип сканера: ємнісний
Габаритні розміри: 70 x 105 x 14 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CYPHRAX |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейси зв'язку | USB |
| Вид | Настольный |
| Вихідний протокол | USB |
| Установка | Приміщення |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Кількість відбитків у пам'яті: 1536, Стандарт карт: EM-Marine 125 кГц, Дальність зчитування: 5 см, Тип сканера: ємнісний, Інтерфейс: USB, Живлення: 5 В, Споживаний струм: 100 мА, Матеріал корпусу: Пластик |
| Питание | 5 В |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Назначение | Для СККД |
| Рабочая частота | 125 кГц |
| Розміри | 70 / 105 / 14 мм |
| Розміри (Д x Ш x В) | 70 х 105 х 14 |
| Розміри, мм | 70 / 105 / 14 |
| Световая индикация | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine |
| Тип брелків | EM-Marine |
| Тип изделия | Зчитувач-адаптер |
| Тип карт | Proxi-карти |
| Тип устройства | Зчитувач |
Информация для заказа
- Цена: 4 050 ₴


