Зчитувач iBR-03 призначений для використання в системах контролю та обмеження доступу до приміщення. Підтримує тип ключів Touch Memory. Підходить для зовнішньої та внутрішньої установки. Корпус оснащений світлодіодом із триколірною індикацією. Виконаний із високоякісного ABS пластику Зчитувач iBR – 03 призначений для використання в системах контролю і обмеження доступу в приміщення. Підтримує тип ключів Touch Memory. Підходить для зовнішньої і внутрішньої установки. Корпус оснащений світлодіодом з триколірної індикацією. Виконаний з високоякісного ABS пластику
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CYPHRAX |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Cyphrax |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Звуковая индикация | Нет |
| Материал корпуса | Пластик |
| Розміри | 44 / 44 / 9 мм |
| Розміри, мм | 44 / 44 / 9 |
| Световая индикация | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | Touch Memory |
| Тип устройства | Зчитувач |
Информация для заказа
- Цена: 585 ₴


