Мережевий контролер доступу iBC-01 Light призначений для управління доступом в житлові, виробничі або офісні приміщення, обладнані електромагнітним або електромеханічним замком, шлагбаумом Мережевий контролер доступу iBC-01 Light призначений для управління доступом в житлові, виробничі або офісні приміщення, обладнані електромагнітним або електромеханічним замком, шлагбаумом. На базі контролера iBC - 01 Light можна організувати систему контролю доступу та обліку робочого часу для однієї двері або одного готельного номера. В залежності від типу зчитувача як ключі доступу можуть використовуватися брелоки Touch Memory, Proximity карти або брелоки, кодові клавіатури, радіо-брелоки, радіомітки, біометричні ідентифікатори і т. д. Зчитувачі до контролера підключаються за інтерфейсом 1 - Wire або Wiegand. Програмування контролера здійснюється тільки з ПЗ СКУД «Big Brother»
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CYPHRAX |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Контроллер |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | I-Wire(Touch Memory) Wiegand |
| Бренд | Cyphrax |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | AC 220 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Кількість точок проходу / дверей | 1 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Підключення | Дротове |
| Підключення зовнішнього зчитувача | 2 |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 57 / 73 / 21 мм |
| Розміри, мм | 57 / 73 / 21 |
| Тип контроллера | Мережевий |
Информация для заказа
- Цена: 4 050 ₴


