Автономний контролер доступу; можливе підключення 1 зчитувача серії U-Prox Smartline – U-Prox SE чи U-Prox SL; пам’ять: 254 ідентифікатора, 1000 подій; вбудована сенсорна кнопка виходу; контакти DC – дверний контакт, RTE – кнопка запиту виходу, NO/NC/COM – реле 3A@24V, OUT – тривожний вихід, ВК 0.16A@12V; живлення 10.8-15 В, споживання 70 мА; розміри 120 / 66.5 / 25.5 мм, вага 130 г
Автономний контролер доступу ITV U-Prox CLC з можливістю програмування зі смартфону – мобільний застосунок U-Prox Config. Вбудована сенсорна кнопка виходу. Сумісний тільки зі зчитувачами серії U-Prox Smartline – U-Prox SE чи U-Prox SL.
Ключові властивості
- Контролер доступу для одних дверей.
- Кількість ідентифікаторів: 254, кількість подій: 1000.
- Підключення виносного зчитувача серії U-Prox SmartLine – U-Prox SE чи U-Prox SL.
- Просте налаштування з мобільних пристроїв
- Відчинення дверей за допомогою смартфона з мобільного застосунку U-Prox Config.
- Вбудована сенсорна кнопка запиту виходу.
- Реле NO/NC/COM 3A@24V.
- Час відімкнення підключеного електрозамка налаштовується від 0 до 250 секунд.
- Входи DC та RTE.
- Тривожний вихід OUT ВК 0.16A@12V.
- Тампер – датчик відкриття корпусу.
- Світлодіодна та звукова індикація.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ITV |
| Страна производитель | Украина |
| Тип устройства | Контроллер |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейси виходу | Реле (NO, NC, COM) 3A@24V, тривожний транзисторний вихід 0.16A@12V (відімкнений колектор) |
| Інтерфейси входу | Контакт DC, Контакт RTE |
| Бренд | ITV |
| Вес | 130 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | +9 - +16 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Цвет | Светло-серый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пам'ять | Ідентифікаторів 254, журнал подій 1000 |
| Пам'ять карт / подій | 254 / 1000 |
| Підключення | Дротове |
| Підключення зовнішнього зчитувача | 1 зчитувач серії U-Prox Smartline – U-Prox SE чи U-Prox SL |
| Рабочая температура | + 10 ° С - + 60 ° С |
| Розміри | 20 x 66,5 x 25,5 мм |
| Розміри, мм | 20 x 66,5 x 25,5 |
| Световая индикация | Да |
| Тип карт | U-Prox SmartLine і U-Prox |
| Тип контроллера | Автономний |
Информация для заказа
- Цена: 2 142 ₴


