
Контролер ліфтовий мережевий ITV U-Prox IC E (61-00024)
8 800 ₴
- В наличии
- Код: 61-00024
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Контролер керування ліфтами в системі U-Prox IP за допомогою модулів U-Prox RM; підтримує до 8 модулів U-Prox RM, до 64 поверхів; ідентифікаторів: 32000; подій: 47000; робота в IP-мережах: Ethernet 100Mbit (4-дротовий); зовнішнє живлення 12 В; розміри 86.5 / 86.5 / 27.25 мм
Ліфтовий контролер доступу ITV U-Prox IC E для забезпечення функції керування зовнішніми пристроями (ліфтами) в системі U-Prox IP за допомогою модулів U-Prox RM.
Застосування
Ліфтовий контролер призначений для організації системи контролю доступу на поверхи будівлі відповідно до прав ідентифікатора. У разі підключення максимального можливої кількості релейних модулей U-Prox RM керує доступом до 64 поверхів.
Ключові властивості
- Доступ до поверхів відбувається відповідно до прав доступу пред’явленого ідентифікатора;
- Готовність до прийняття наступного ідентифікатора одразу після вибору поверху на панелі ліфта.
- Відправлення повідомлення в СКУД про доступ на поверх після натискання кнопки на панелі вибору поверхів в ліфті.
- Надання доступу віддалено на поверх, як по команді оператора СКУД, так і за допомогою замикання (КЗ) шлейфа відповідного входу модуля U-Prox RM.
- Підтримує до 8 модулів U-Prox RM (64 реле загалом), що дає можливість керувати будівлею з максимум 64 поверхами. Пам’ять контролера до 32000 ідентифікаторів і 47000 подій.
- Можливість підключення зчитувача U-Prox mini 485 або конвертера інтерфейсів U-Prox WRS485.
- Деактивація контролера СКУД, керуючого ліфтом в разі нештатних ситуацій:
- вихід з ладу головного модуля керування ліфтом U-Prox IC E;
- вихід з ладу чи відсутність живлення на релейних модулях U-Prox RM;
- обрив шлейфу «Аварія» (Emergency) на релейних модулях U-Prox RM;
- за командою оператора зі СКУД.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ITV |
| Страна производитель | Украина |
| Тип устройства | Контроллер |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейси зв'язку | Ethernet |
| Вид | Контролери |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Світлова індикація, Звукова індикація, Підтримка до 8 модулів U-Prox RM (64 реле/64 поверхи), Пам'ять 32000 ідентифікаторів, 47000 подій, Інтерфейс Ethernet, Живлення 12В, Матеріал корпусу Пластик, Встановлення Внутрішнє, Гарантія 12 міс. |
| Питание | 12В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пам'ять | 32 000 ідентифікаторів , 47 000 подій |
| Пам'ять карт / подій | 32000 / 47000 |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Производительность | 64 поверхи кВт*ч |
| Режим работы | Безконтактні |
| Розміри | 86.5 / 86.5 / 27.25 мм |
| Розміри (Д x Ш x В) | 86.5 х 86.5 х 27.3 |
| Розміри, мм | 86.5 / 86.5 / 27.25 |
| Световая индикация | Да |
| Тип ключів | Картки |
| Тип контроллера | Мережевий |
| Формат микросхемы | — |
Информация для заказа
- Цена: 8 800 ₴


