
Зчитувач мультиформатний ITV U-Prox SL maxi EM-Marine / Mifare / NFC / PayPass / PayWave / BLE (61-00026)
3 168 ₴
- В наличии
- Код: 61-00026
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Зчитувач мультиформатний ідентифікаторів 125 кГц ASK (EM-Marine) / FSK (HID), 13.56 МГц Mifare/Mifare Plus, BLE 2.4 ГГц mobile ID/U-Prox Tag/U-Prox Auto Tag, NFC, платіжних карток PayPass/PayWave. Дальність зчитування NFC, Mifare та RFID 125 кГц до 5 см, радіо 2.4 ГГц - регулюється від 10 см до 15 м. Інтерфейси Wiegand Auto, Wiegand 26-80 біт, RS232, TouchMemory. Налаштування з мобільного застосунку U-Prox Mobile Config, застосунок U-Prox ID для мобільної ідентифікації. Живлення DC 9-15 В, споживання до 90 мА. Клас захисту IP65, робоча температура від -40 °С до +60 °С, розміри 42.8 / 157.8 / 126 мм, вага 120 г
Універсальний зчитувач ITV U-Prox SL maxi. Підтримка ідентифікаторів 125 кГц ASK/FSK, 13.56 МГц Mifare/Mifare Plus, радіоінтерфейс BLE 2.4 ГГц, NFC, безконтактні платіжні картки. Інтерфейси Wiegand Auto, Wiegand 26-80, RS232, TouchMemory. Мобільні застосунки U-Prox Mobile Config – для налаштування та U-Prox Mobile ID – для мобільної ідентифікації.
Застосування
Універсальний зчитувач серії SmartLine першого покоління (SL – Smart Line), з можливістю програмування, призначено для зчитування мобільних і безконтактних ідентифікаторів. Зчитувач разом з застосунком U-Prox Mobile ID і мобільними ідентифікаторами U-Prox ID дозволить будь-якій системі контролю доступу використовувати смартфони як облікові дані.
Ключові властивості
- Зчитувач підтримує ідентифікатори різних стандартів:
- Mifare®, 13.56 МГц, ISO14443A, UID 4, 7, 10 байт: Mifare® Classic 1K/4K, Mifare® Standard, Mifare® Ultralight, Mifare® Hi-Memory, Mifare® Plus S 2K, Mifare® Plus S 4K, Mifare® Plus SE 1K, Mifare® Plus X 2K, Mifare® Plus X 4K, Mifare® Plus EV1 2K, Mifare® Plus EV1 4K, Mifare® DESfire, Mifare® DESfire EV1, Mifare® DESfire EV2;
- RFID, 125 кГц: ASK (EM-Marine) / FSK (HID);
- NFC, 13.56 МГц, ISO 14443/15693;
- платіжні картки: PayPass (Contactless), PayWave;
- радіоінтерфейс BLE 2.4 ГГц mobile ID, U-Prox Tag, U-Prox Auto Tag.
- Підтримується робота з шифрованими картками Mifare (закриті системи). Довжина коду ідентифікатора до 80 біт (Wiegand 80).
- Дальність зчитування: NFC, карти Mifare та RFID 125 кГц - до 5 см, радіо 2.4 ГГц – регулюється від 10 см до 15 м.
- Інтерфейси: Wiegand Auto, 26, 32, 34, 37, 40, 42, 56, 58, 64, 80 біт, RS232, TouchMemory.
- Пристрій налаштовується за допомогою мобільного застосунку U-Prox Config.
- Застосунок U-Prox ID для мобільної ідентифікації. Режим «двері» або «шлагбаум» для використання U-Prox ID.
- Живлення DC 9-15 В, споживання до 90 мА.
- Підключення за допомогою 8-жильного кольорового кабелю, Wiegand – до 150 м, TouchMemory – до 30 м.
- Режим синхронізації для близько розташованих зчитувачів.
- Корпус з пластику ABS + PC, клас захисту корпусу IP65, діапазон робочих температур від -40 °С до +60 °С.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ITV |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Звукова, Світлова |
| Інтерфейси зв'язку | Dallas Touch Memory, RS232, Wiegand |
| Вес | 120 |
| Вид | Накладний |
| Вихідний протокол | Dallas, EM-Marin, Mifare, Wiegand |
| Установка | Вулиця, Приміщення |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність зчитування | NFC, Mifare, Marine – 4 см, 2.4 ГГЦ – 15 см |
| Додаткові характеристики | IP65, Режим синхронізації, Звукова індикація, Світлова індикація, Підтримка BLE, NFC, PayPass/PayWave |
| Питание | DC 9-15 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Класс защиты | IP65 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Назначение | Для СККД |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 |
| Розміри | 42.8 х 157.8 х 16 мм |
| Розміри (Д x Ш x В) | 42.8 х 157.8 х 16 |
| Розміри, мм | 42.8 х 157.8 х 16 |
| Световая индикация | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | BLE, EM-Marine, HID, Mifare, NFC, PayPass, PayWave |
| Ток потребления | 90 мА |
| Тип брелків | EM-Marine, HID, Mifare, Touch Memory |
| Тип изделия | Зчитувач-адаптер |
| Тип карт | Proxi-карти, Безконтактні картки, Банківські, Смарт-карти |
| Тип устройства | Зчитувач |
Информация для заказа
- Цена: 3 168 ₴

