Номінальна шумова потужність - 15, 10 або 6 Вт, діапазон відтворюваних частот 125÷20000 Гц, комплект кріплення, маса 1,9 кг; колір - RAL 9003 (білий); металева сітка; матеріал корпусу - ABS пластик; габаритні розміри - 150х220х125 мм
Гучномовець настінний 15АС100ПН. Двосмугові гучномовці даного типу призначені для використання всередині приміщень. Завдяки розширеному діапазону відтворюваних частот та якісному звучанню застосовуються для трансляції музичних програм та у складі систем оповіщення з функціями рекламного та музичного супроводу. Конструкція кріплення дозволяє вибрати потрібну установку гучномовця. Передбачена можливість вибору потужності під час монтажу гучномовця.
Ключові особливості:
- Номінальна шумова потужність - 15, 10 або 6 Вт;
- Діапазон відтворюваних частот 125÷20000 Гц;
- А-оптимальний рівень чутливості, щонайменше 85 дБА;
- Ефективно відтворюваний діапазон частот від 125 до 20000 Гц;
- Лінійний номінальний рівень звукового тиску 95 Дб;
- Кут випромінювання в горизонтальній площині, на частоті: 500 Гц - 360, 1 кГц - 155, 2 кГц - 115, 4 кГц - 100;
- Кут випромінювання у вертикальній площині, на частоті: 500 Гц - 360, 1 кГц - 155, 2 кГц - 115, 4 кГц - 100;
- Комплект кріплення, маса 1,9 кг;
- Колір - RAL 9003 (білий);
- Металева сітка;
- Матеріал корпусу - ABS пластик
- Габаритні розміри - 150х220х125 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vellez |
| Страна производитель | Украина |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Vellez |
| Вес | 1.9 кг |
| Выходная мощность | 6-10-15 Вт |
| Входное напряжение | 100 В |
| Діапазон робочих частот | 125-20000 Гц |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Монтаж | Настенный |
| Розміри | 150 / 220 / 125 мм |
| Розміри, мм | 150 / 220 / 125 |
| Тип устройства | Гучномовець |
Информация для заказа
- Цена: 1 602 ₴


