
Гучномовець стельовий 3АС100ПП Vellez (11-00045)
678 ₴
- В наличии
- Код: 11-00045
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Номінальна шумова потужність - 3 або 1 Вт, діапазон відтворюваних частот 160÷10000 Гц, маса 0,6 кг. Колір - RAL 9003 (білий). Матеріал корпусу - ABS пластик. Габаритні розміри - Ø 170х70 мм. Отвір для встановлення - Ø 140 мм
Гучномовець стельовий 3АС100ПП Vellez. Призначений для використання всередині приміщень. Застосовується у складі систем сповіщення усіх типів. Завдяки високим якісним характеристикам ідеально підходить для озвучування об'єктів комерційної нерухомості з метою забезпечення якісної музичної трансляції. Гучномовці можуть підключатися до підсилювача через трансформатор або безпосередньо (як низькоомне навантаження).
Ключові особливості:
- номінальна шумова потужність, 100,50 Вт;
- номінальна вхідна напруга, 100 В (можливе виконання гучномовця з номінальною вхідною напругою 30 В або 70 В);
- лінійний рівень чутливості не менше 86 дб;
- ефективно відтворений діапазон частот не вужче від від 160 до 10000 Гц;
- лінійний номінальний рівень звукового тиску не менше 92 Дб;
- кут випромінювання у горизонтальній площині, на частоті:
500 Гц - 180°
1 кГц - 170°
2 кГц - 160°
4 кГц - 90° - кут випромінювання у вертикальній площині, на частоті:
500 Гц -180°
1 кГц - 180°
2 кГц - 160°
4 кГц - 90° - габаритні розміри, ø 170х70 мм;
- маса, не більше 0,6 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vellez |
| Страна производитель | Украина |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Материал | ABS-пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводные возможности | — |
| Вес | 0.6 |
| Вид | — |
| Вид монтажа | Стельові |
| Выходная мощность | 1-3 Вт |
| Входное напряжение | 100 В |
| Габарити | 170 х 170 х 70 |
| Дополнительная информация | Призначений для використання всередині приміщень; Отвір для встановлення Ø 140 мм; Клас захисту IP21 |
| Діапазон робочих частот | 160-10000 Гц |
| Питание | Від мережі |
| Класс защиты | IP21 |
| Кількість акустичних каналів | 1.0 |
| Количество полос | 1 |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Монтаж | Стельовий |
| Оснащение | — |
| Особенности | — |
| Мощность | 1,3 |
| Назначение | Для дому та офісу |
| Під'єднання | Дротове |
| Розміри | 170 / 70 мм |
| Розміри, мм | 170 / 70 |
| Система кодування звуку | — |
| Тип | — |
| Тип устройства | Гучномовець |
| Частотный диапазон | 160-10000 |
| Чутливість мікрофона | 86 дб |
Информация для заказа
- Цена: 678 ₴



