Номінальна шумова потужність - 3 або 1 Вт; діапазон відтворюваних частот 160÷10000 Гц, маса 0,6 кг; колір - RAL 9003 (білий); металева сітка; матеріал корпусу - ABS пластик;габаритні розміри - Ø 170х70 мм; отвір для встановлення - Ø 140 мм
Гучномовець стельовий 3АС100ППм Vellez. Призначений для використання всередині приміщень. Застосовується у складі систем сповіщення усіх типів. Завдяки високим якісним характеристикам ідеально підходить для озвучування об'єктів комерційної нерухомості з метою забезпечення якісної музичної трансляції. Передбачена можливість дискретного регулювання потужності гучномовця.
Ключові особливості:
- номінальна шумова потужність, 1 або 3 Вт;
- номінальна вхідна напруга, 100 В (можливе виконання гучномовця з номінальною вхідною напругою 30 В або 70 В);
- лінійний рівень чутливості не менше 89 дб;
- ефективно відтворений діапазон частот не вужче від від 160 до 10000 Гц;
- лінійний номінальний рівень звукового тиску не менше 92 Дб;
- кут випромінювання у горизонтальній площині, на частоті:
500 Гц - 180°
1 кГц - 170°
2 кГц - 160°
4 кГц - 90° - кут випромінювання у вертикальній площині, на частоті:
500 Гц -180°
1 кГц - 170°
2 кГц - 160°
4 кГц - 90° - габаритні розміри, ø 170 х 70 мм;
- маса, не більше 0,6 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vellez |
| Страна производитель | Украина |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Vellez |
| Вес | 0.6 кг |
| Выходная мощность | 1-3 Вт |
| Входное напряжение | 100 В |
| Діапазон робочих частот | 160-10000 Гц |
| Класс защиты | IP21 |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Монтаж | Стельовий |
| Розміри | 170 / 70 мм |
| Розміри, мм | 170 / 70 |
| Тип устройства | Гучномовець |
Информация для заказа
- Цена: 444 ₴




