
Гучномовець стельовий 6АС100ПП Vellez (11-00047)
726 ₴
- В наличии
- Код: 11-00047
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Номінальна шумова потужність - 6 або 3 Вт; діапазон відтворюваних частот 160÷12500 Гц; маса 1,0 кг; колір - RAL 9003 (білий); металева сітка; матеріал корпусу - ABS пластик; габаритні розміри - Ø 200х115 мм; отвір для встановлення - Ø 165 мм.
Гучномовець стельовий 6АС100ПП Vellez. Призначений для використання всередині приміщень. Застосовується у складі систем сповіщення усіх типів. Завдяки високим якісним характеристикам ідеально підходить для озвучування об'єктів комерційної нерухомості з метою забезпечення якісної музичної трансляції. Передбачена можливість дискретного регулювання потужності гучномовця.
Ключові особливості:
- номінальна шумова потужність, 3 або 6 Вт;
- номінальна вхідна напруга, 100 В (можливе виконання гучномовця з номінальною вхідною напругою 30 В або 70 В);
- лінійний рівень чутливості не менше 87 дб;
- ефективно відтворений діапазон частот не вужче від від 160 до 12500 Гц;
- лінійний номінальний рівень звукового тиску не менше 95 Дб;
- кут випромінювання у горизонтальній площині, на частоті:
500 Гц - 180°
1 кГц - 160°
2 кГц - 90°
4 кГц - 80° - кут випромінювання у вертикальній площині, на частоті:
500 Гц -180°
1 кГц - 160°
2 кГц - 90°
4 кГц - 80° - габаритні розміри, ø 200 х 115 мм;
- маса, не більше 1,0 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vellez |
| Страна производитель | Украина |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Материал | ABS-пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводные возможности | — |
| Вес | 1 |
| Вид | — |
| Вид монтажа | Стельові |
| Выходная мощность | 3-6 Вт |
| Входное напряжение | 100 В |
| Габарити | 200 х 200 х 115 |
| Дополнительная информация | IP21, металева сітка, отвір для встановлення Ø165 мм, можливість дискретного регулювання потужності, варіанти вхідної напруги 30/70/100 В, лінійна чутливість ≥87 дБ, лінійний номінальний рівень звукового тиску ≥95 дБ |
| Діапазон робочих частот | 160-12500 Гц |
| Питание | Від мережі |
| Класс защиты | IP21 |
| Кількість акустичних каналів | 1.0 |
| Количество полос | 1 |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Монтаж | Стельовий |
| Оснащение | — |
| Особенности | — |
| Мощность | 3, 6 |
| Назначение | Для дому та офісу |
| Під'єднання | Дротове |
| Розміри | 200 / 115 мм |
| Розміри, мм | 200 / 115 |
| Система кодування звуку | — |
| Тип | — |
| Тип устройства | Гучномовець |
| Частотный диапазон | 160-12500 |
Информация для заказа
- Цена: 726 ₴



