Номінальна шумова потужність – 10, 5 или 2,5 Вт, діапазон відтворюваних частот 500 ÷ 8000 Гц, маса 2 кг. Колір – RAL 7035 (сірий). Матеріал корпусу - алюміній. Диапазон рабочих температур от –60 до +70 0С. Габаритные размеры – ø160х255 мм.
Гучномовець рупорний 10ГР001 Vellez. Призначений для використання всередині приміщень та на відкритих майданчиках. Широко застосовуються при озвучуванні відкритих майданчиків, виробничих та складських приміщень у складі систем оповіщення всіх типів.
Ключові особливості:
- номінальна шумова потужність, 10 Вт;
- номінальна вхідна напруга, 100 В (можливе виконання гучномовця з номінальною вхідною напругою 30 В або 70 В);
- лінійний рівень чутливості не менше 107 дб;
- ефективно відтворений діапазон частот не вужче від 500 до 8000 Гц;
- лінійний номінальний рівень звукового тиску не менше 117 Дб;
- кут випромінювання у горизонтальній площині, на частоті:
500 Гц – 360°
1 кГц – 110°
2 кГц – 60°
4 кГц – 30° - кут випромінювання у вертикальній площині, на частоті:
500 Гц – 360°
1 кГц – 110°
2 кГц – 60°
4 кГц – 30° - габаритні розміри, ø160 / 255 мм;
- матеріал корпусу, оцинкована або нержавіюча сталь;
- маса, не більше 2,0 кг.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vellez |
| Страна производитель | Украина |
| Общие | |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2 кг |
| Выходная мощность | 2.5-5-10 Вт |
| Входное напряжение | 100 В |
| Діапазон робочих частот | 500-8000 Гц |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Монтаж | Рупорний |
| Розміри | 160 / 255 мм |
| Розміри, мм | 160 / 255 |
| Тип устройства | Гучномовець |
Информация для заказа
- Цена: 5 802 ₴





