Підвішуються до стелі сталевим тросом Ø 1,5 мм. Номінальна шумова потужність – 20, 10, 5 або 2,5 Вт, діапазон відтворюваних частот 160 ÷ 20000 Гц, маса 2,7 кг. Колір – RAL 7035 (сірий). Матеріал корпусу - сталь. Диапазон рабочих температур от –25 до +50 0С. Габаритні розміри – 145х270 мм.
Гучномовець підвісний 20ГП100ПП – широкосмугові гучномовці даного типу призначені для використання всередині приміщень. Застосовуються для трансляції музичних програм у складі систем оповіщення з функціями рекламного і музичного супроводу. Застосовуються в приміщеннях з високими стелями (більше 6м.) і дозволяють установку на будь-якій необхідній висоті.
Ключові особливості:
- номінальна шумова потужність, 20, 10, 5, 2.5 Вт;
- номінальна вхідна напруга, 100 В;
- ефективно відтворений діапазон частот не вужче від від 160 до 20000 Гц;
- довжина шнура, 1.5 м;
- межа міцності підвісного шнура на розрив, 3,9 Н/мм2
- габаритні розміри, 145х270 мм;
- маса, не більше 2.7 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vellez |
| Страна производитель | Украина |
| Общие | |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Vellez |
| Вес | 2.7 кг |
| Выходная мощность | 2.5-5-10-20 Вт |
| Входное напряжение | 100 В |
| Діапазон робочих частот | 160-20000 Гц |
| Материал корпуса | Сталь |
| Монтаж | Підвісний |
| Розміри | 145 / 270 мм |
| Розміри, мм | 145 / 270 |
| Тип устройства | Гучномовець |
Информация для заказа
- Цена: 2 094 ₴


