Підвішуються до стелі несучим дротом, довжиною 3 м. Номінальна шумова потужність - 6 Вт, діапазон відтворюваних частот 160÷12500 Гц, маса 1,2 кг Колір - RAL 9003 (білий). Матеріал корпусу - ABS- пластик. Металева сітка. Габаритні розміри - Ø 220х220 мм Підвішуються до стелі несучим дротом, довжиною 3 м. Номінальна шумова потужність - 6 Вт, діапазон відтворюваних частот 160÷12500 Гц, маса 1,2 кг Колір - RAL 9003 (білий). Матеріал корпусу - ABS- пластик. Металева сітка. Габаритні розміри - Ø 220х220 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vellez |
| Страна производитель | Украина |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Vellez |
| Вес | 1.2 кг |
| Выходная мощность | 6 Вт |
| Входное напряжение | 100 В |
| Діапазон робочих частот | 160-12500 Гц |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Монтаж | Підвісний |
| Розміри | 220 / 220 мм |
| Розміри, мм | 220 / 220 |
| Тип устройства | Гучномовець |
Информация для заказа
- Цена: 1 248 ₴



