Номінальна шумова потужність – 30, 15 или 7,5 Вт, діапазон відтворюваних частот 500 ÷ 8000 Гц, маса 2 кг. Колір – RAL 7035 (сірий). Матеріал корпусу - алюміній. Диапазон рабочих температур от –60 до +70 0С. Габаритные размеры – ø250х320 мм.
Гучномовець рупорний 30ГР001 Vellez. Призначений для використання всередині приміщень та на відкритих майданчиках. Широко застосовуються при озвучуванні відкритих майданчиків, виробничих та складських приміщень у складі систем оповіщення всіх типів. Ступінь захисту оболонки, згідно з ГОСТ 14254, IP65.
Ключові особливості:
- номінальна шумова потужність, 30, 15, 7.5 Вт;
- номінальна вхідна напруга, 100 В (можливе виконання гучномовця з номінальною вхідною напругою 30 В або 70 В);
- лінійний рівень чутливості не менше 121 дб;
- ефективно відтворений діапазон частот не вужче від 500 до 8000 Гц;
- лінійний номінальний рівень звукового тиску не менше 120 Дб;
- кут випромінювання у горизонтальній площині, на частоті:
500 Гц – 360°
1 кГц – 110°
2 кГц – 60°
4 кГц – 30° - кут випромінювання у вертикальній площині, на частоті:
500 Гц – 360°
1 кГц – 110°
2 кГц – 60°
4 кГц – 30° - габаритні розміри, ø250 / 320 мм;
- матеріал корпусу: рупор, кришка: алюміній, відбивач: ABS пластмаса, монтажний кронштейн: сталь;
- маса, не більше 2,8 кг.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vellez |
| Страна производитель | Украина |
| Общие | |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Vellez |
| Вес | 2 кг |
| Выходная мощность | 7.5-15-30 Вт |
| Діапазон робочих частот | 500-8000 Гц |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Монтаж | Рупорний |
| Розміри | 215 / 320 мм |
| Розміри, мм | 215 / 320 |
| Тип устройства | Гучномовець |
Информация для заказа
- Цена: 6 954 ₴




