
Гучномовець стельовий 15АС100ПП-2 Vellez (11-00042)
1 026 ₴
- В наличии
- Код: 11-00042
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Номінальна шумова потужність – 15, 7,5 или 3,75 Вт, діапазон відтворюваних частот 80 ÷ 16000 Гц, маса 1,0 кг. Колір - RAL 9003 (білий), RAL 9017 (чорний). Металева сітка. Матеріал корпусу - ABS пластик. Габаритні розміри - 200х110 мм. Отвір для встановлення - Ø 175 мм.
Гучномовець стельовий 15АС100ПП-2 Vellez. Гучномовці стельові. Призначені для використання всередині приміщень. Застосовуються у складі систем сповіщення усіх типів. Завдяки високим якісним характеристикам ідеально підходять для озвучування об'єктів комерційної нерухомості з метою забезпечення якісної музичної трансляції. Гучномовці можуть підключатися до підсилювача через трансформатор або безпосередньо (як низькоомне навантаження).
Ключові особливості:
- номінальна шумова потужність, 15, 7,5 або 3,75 Вт;
- номінальна вхідна напруга, 100 В (можливе виконання гучномовця з номінальною вхідною напругою 30 В або 70 В)
- лінійний рівень чутливості не менше 91 дб;
- ефективно відтворений діапазон частот не вужче від 80 до 16000 Гц;
- лінійний номінальний рівень звукового тиску не менше 102 Дб;
- кут випромінювання у горизонтальній площині, на частоті:
500 Гц – 180°
1 кГц – 160°
2 кГц – 90°
4 кГц – 80° - кут випромінювання у вертикальній площині, на частоті:
500 Гц – 180°
1 кГц – 150°
2 кГц – 90°
4 кГц – 45° - габаритні розміри, ø 200 х 110 мм;
- отвір для встановлення ø 175;
- матеріал корпусу - ABS пластик;
- маса, не більше 2,6 кг.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vellez |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводные возможности | — |
| Вес | 1 |
| Вид | — |
| Вид монтажа | Стельові |
| Выходная мощность | 3.75-7.5-15 Вт |
| Входное напряжение | 100 В |
| Габарити | 200 х 200 х 110 |
| Дополнительная информация | Отвір для встановлення Ø175 мм, Металева сітка, Підключається через трансформатор або як низькоомне навантаження |
| Діапазон робочих частот | 80-16000 Гц |
| Питание | Від мережі |
| Цвет | White, Black |
| Кількість акустичних каналів | 1.0 |
| Количество полос | 1 |
| Материал | ABS Пластик |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Монтаж | Стельовий |
| Оснащение | — |
| Особенности | — |
| Мощность | 15, 7.5, 3.8 |
| Назначение | Для дому та офісу |
| Під'єднання | Дротове |
| Розміри | 200 / 110 мм |
| Розміри, мм | 200 / 110 |
| Система кодування звуку | — |
| Тип | — |
| Тип устройства | Гучномовець |
| Частотный диапазон | 80-16000 |
Информация для заказа
- Цена: 1 026 ₴



