Номінальна шумова потужність - 20, 10 або 5 Вт, діапазон відтворюваних частот 50÷20000 Гц, маса 1,8 кг. Колір - RAL 9003 (білий), RAL 9017 (чорний). Металева сітка. Матеріал корпусу - ABS пластик. Габаритні розміри - Ø 270х110 мм. Отвір для встановлення - Ø 240 мм.
Гучномовець стельовий 20АС100ПП Vellez. Гучномовці стельові. Призначені для використання всередині приміщень. Застосовуються у складі систем сповіщення усіх типів. Завдяки високим якісним характеристикам ідеально підходять для озвучування об'єктів комерційної нерухомості з метою забезпечення якісної музичної трансляції. Гучномовці можуть підключатися до підсилювача через трансформатор або безпосередньо (як низькоомне навантаження).
Ключові особливості:
- номінальна шумова потужність 20, 10 або 5Вт;
- номінальна вхідна напруга, 100 В (можливе виконання гучномовця з номінальною вхідною напругою 30 В або 70 В)
- лінійний рівень чутливості не менше 95 дб;
- ефективно відтворений діапазон частот не вужче від 50 до 20000 Гц;
- лінійний номінальний рівень звукового тиску не менше 107 Дб;
- кут випромінювання у горизонтальній площині, на частоті:
500 Гц – 180°
1 кГц – 150°
2 кГц – 90°
4 кГц – 45° - кут випромінювання у вертикальній площині, на частоті:
500 Гц – 180°
1 кГц – 150°
2 кГц – 90°
4 кГц – 45° - габаритні розміри, ø 270 х 110 мм;
- отвір для встановлення ø 240;
- матеріал корпусу - ABS пластик;
- ступінь захисту IР21
- маса, не більше 1,8 кг.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vellez |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Vellez |
| Вес | 1.8 кг |
| Выходная мощность | 5-10-20 Вт |
| Входное напряжение | 100 В |
| Діапазон робочих частот | 50-20000 Гц |
| Цвет | Білий, Чорний |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Монтаж | Стельовий |
| Розміри | 270 / 110 мм |
| Розміри, мм | 270 / 110 |
| Тип устройства | Гучномовець |
Информация для заказа
- Цена: 1 674 ₴




