Гучномовець для "чистих" приміщень. Номінальна шумова потужність - 6 або 3 Вт, діапазон відтворюваних частот 400÷4000 Гц, маса 1,4 кг. Матеріал корпусу - нержавіюча сталь. Габаритні розміри - Ø 260х50 мм. Вага 1.4 кг.
Гучномовець підвісний 20АСК100ПП-2 Vellez. Призначені для використання усередині приміщень. Застосовуються у складі систем оповіщення всіх типів у чистих приміщеннях. (Чисті приміщення використовуються в мікроелектроніці, приладобудуванні, медицині та медичній промисловості, фармакології, лабораторіях, вироблення оптики, харчової промисловості, біотехнологіях, авіаційній та космічній промисловості). Гучномовець підтримує функцію контролю стану лінії зв'язку мовного оповіщення.
Ключові особливості:
- номінальна шумова потужність, 6 Вт;
- номінальна вхідна напруга, 100 В (можливе виконання гучномовця з номінальною вхідною напругою 30 В або 70 В);
- лінійний рівень чутливості не менше 73 дб;
- ефективно відтворений діапазон частот не вужче від 400 до 4000 Гц;
- лінійний номінальний рівень звукового тиску не менше 80 Дб;
- кут випромінювання у горизонтальній площині, на частоті:
500 Гц – 180°
1 кГц – 160°
2 кГц – 90°
4 кГц – 80° - кут випромінювання у вертикальній площині, на частоті:
500 Гц – 180°
1 кГц – 160°
2 кГц – 90°
4 кГц – 80° - габаритні розміри, ø 260 х 50 мм;
- маса, не більше 1.4 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vellez |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Vellez |
| Вес | 1.4 кг |
| Выходная мощность | 3-6 Вт |
| Входное напряжение | 100 В |
| Діапазон робочих частот | 400-4000 Гц |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Монтаж | Стельовий |
| Розміри | 260 / 50 мм |
| Розміри, мм | 260 / 50 |
| Тип устройства | Гучномовець |
Информация для заказа
- Цена: 1 752 ₴



