Номінальна шумова потужність - 20 Вт, діапазон відтворюваних частот 140÷20000 Гц, маса 3,6 кг. Кріплення входить в комплект. Колір - RAL 7035 (світло-сірий). Матеріал корпусу - алюміній. Габаритні розміри - 150х425х125 мм
Звукова колонка 20АСП100П Vellez. Широкосмугові гучномовці даного типу призначені для використання усередині приміщень і на відкритих площадках. Завдяки розширеному діапазону відтворюваних частот і якісному звучанню застосовуються для трансляції музичних програм у складі систем оповіщення з функціями рекламного і музичного супроводу.
Ключові особливості:
- номінальна шумова потужність, 20 Вт;
- номінальна вхідна напруга, 100 В (можливе виконання гучномовця з номінальною вхідною напругою 30 В або 70 В)
- лінійний рівень чутливості не менше 89 дб;
- ефективно відтворений діапазон частот не вужче від 140 до 20000 Гц;
- лінійний номінальний рівень звукового тиску не менше 99Дб;
- кут випромінювання у горизонтальній площині, на частоті:
500 Гц – 190°
1 кГц – 175°
2 кГц – 85°
4 кГц – 60° - кут випромінювання у вертикальній площині, на частоті:
500 Гц – 115°
1 кГц – 55°
2 кГц – 30°
4 кГц – 12° - габаритні розміри, 150 х 425х 125 мм;
- матеріал корпусу - алюміній;
- ступінь захисту IР64;
- маса, не більше 3.6 кг.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vellez |
| Страна производитель | Украина |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Vellez |
| Вес | 3.6 кг |
| Выходная мощность | 20 Вт |
| Входное напряжение | 100 В |
| Діапазон робочих частот | 140-20000 Гц |
| Цвет | Светло-серый |
| Розміри | 150 / 425 / 125 мм |
| Розміри, мм | 150 / 425 / 125 |
| Тип устройства | Гучномовець |
Информация для заказа
- Цена: 2 712 ₴




