Номінальна шумова потужність - 80 Вт, діапазон відтворюваних частот 100÷20000 Гц, маса 8,2 кг. Кріплення входить в комплект. Колір - RAL 7035 (світло-сірий), Матеріал корпусу - алюміній. Габаритні розміри - 150х1005х125 мм.
Звукова колонка 80АСП100П Vellez. Застосовується для відтворення сигналу встановленого типу, який інформує про будь-які зміни, що відбуваються в системі безпеки.
Сприймає сигнал тривоги, що від ПКП і виконує роль сирени-оповещателя.
Є необхідним доповненням, що збільшує ефективність пожежно-охоронної системи, а також може бути встановлений у звичайних квартирах та будинках
Ключові особливості:
- номінальна шумова потужність, 80 Вт;
- номінальна вхідна напруга, 100 В;
- номінальний рівень чутливості не менше 103 дб;
- ефективно відтворений діапазон частот не вужче від 100 до 20000 Гц;
- лінійний номінальний рівень звукового тиску не менше 88 Дб;
- матеріал корпусу: алюміній
- габаритні розміри, 150 х 1005 х 125 мм;
- маса, не більше 8,2 кг.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vellez |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Vellez |
| Вес | 8.2 кг |
| Выходная мощность | 80 Вт |
| Входное напряжение | 100 В |
| Діапазон робочих частот | 100-20000 Гц |
| Цвет | Світло-сірий, темно-сірий |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Розміри | 150 / 1005 / 125 мм |
| Розміри, мм | 150 / 1005 / 125 |
| Тип устройства | Гучномовець |
Информация для заказа
- Цена: 7 680 ₴




