Номінальна шумова потужність - 30 Вт, діапазон відтворюваних частот 280÷25000 Гц, маса 3,4 кг. Кріплення входить в комплект. Колір - RAL 9003 (білий). Матеріал корпусу - алюміній. Габаритні розміри - 95х520х100 мм.
Звукова колонка 30АСП100Пв Vellez. Широкосмугові гучномовці даного типу призначені для використання усередині приміщень і на відкритих площадках. Завдяки розширеному діапазону відтворюваних частот і якісному звучанню застосовуються для трансляції музичних програм у складі систем оповіщення з функціями рекламного і музичного супроводу.
Ключові особливості:
- номінальна шумова потужність, 30 Вт;
- номінальна вхідна напруга, 100 В (можливе виконання гучномовця з номінальною вхідною напругою 30 В або 70 В)
- лінійний рівень чутливості не менше 92 дб;
- ефективно відтворений діапазон частот не вужче від 280 до 22000 Гц;
- лінійний номінальний рівень звукового тиску не менше 107 Дб;
- кут випромінювання у горизонтальній площині, на частоті:
500 Гц – 360°
1 кГц – 190°
2 кГц – 140°
4 кГц – 120° - кут випромінювання у вертикальній площині, на частоті:
500 Гц – 104°
1 кГц – 66°
2 кГц – 28°
4 кГц – 14° - габаритні розміри, 95 / 520 / 100 мм;
- матеріал корпусу - алюміній;
- ступінь захисту IР64;
- маса, не більше 3.4 кг.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vellez |
| Страна производитель | Украина |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Vellez |
| Вес | 3.4 кг |
| Выходная мощность | 30 Вт |
| Входное напряжение | 100 В |
| Діапазон робочих частот | 280-25000 Гц |
| Цвет | Белый |
| Розміри | 95 / 520 / 100 мм |
| Розміри, мм | 95 / 520 / 100 |
| Тип устройства | Гучномовець |
Информация для заказа
- Цена: 3 204 ₴




