Гучномовець настінний 6АС100ПНм Vellez призначений для роботи у складі систем мовленнєвого оповіщування людей про пожежу та інші надзвичайні ситуації з номінальною шумовою напругою 100 В. Гучномовець підтримує функцію контролю стану лінії зв'язку мовленнєвого оповіщування. Гучномовець призначений для настінного монтування.Гучномовець складається з металевого корпусу, широкосмугової головки гучномовця, захисної металевої сітки, узгоджуючого трансформатора з відводами на різні потужності, термозапобіжника та керамічних затискачів. В корпусі гучномовця є два отвори для кабеля, що забезпечує наскрізний зв'язок лінії зв'язку мовленнєвого оповіщення. Керамічні затискачі мають 4 затискача і встановлені усередині корпусу. У випадку пожежі термозапобіжник та матеріал затискачів - кераміка - запобігають коротке замикання електричного кола, до якого гучномовець підключений.
Ключові особливості:
- номінальна шумова потужність, 6, 3, 1,5 або 0,75 Вт;
- номінальна вхідна напруга, 100 В (можливе виконання гучномовця з номінальною вхідною напругою 30 В або 70 В);
- лінійний рівень чутливості не менше 92 дб;
- ефективно відтворений діапазон частот не вужче від від 100 до 20000 Гц;
- лінійний номінальний рівень звукового тиску не менше 99 Дб;
- кут випромінювання у горизонтальній площині, на частоті:
500 Гц - 180º
1 кГц - 125º
2 кГц - 145º
4 кГц - 90º - кут випромінювання у вертикальній площині, на частоті:
500 Гц - 200º
1 кГц - 160º
2 кГц - 100º
4 кГц - 85º - габаритні розміри, 260 х 180 х 80 мм;
- маса, не більше 2,3 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vellez |
| Страна производитель | Украина |
| Общие | |
| Материал | Металл |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводные возможности | — |
| Вес | 2.3 |
| Вид | — |
| Вид монтажа | Настінні |
| Выходная мощность | 0.75-1.5-3-6 Вт |
| Входное напряжение | 100 В |
| Габарити | 260 х 180 х 80 |
| Дополнительная информация | Відповідає EN 54-24, ДСТУ EN 54-24, BS 5839-8; контроль стану лінії; термозапобіжник; керамічні клеми; наскрізне підключення; вибір потужності |
| Діапазон робочих частот | 100-20000 Гц |
| Питание | Від мережі |
| Комплектация | металевий корпус, широкосмугова головка, захисна металева сітка, узгоджуючий трансформатор з відводами на різні потужності, термозапобіжник, керамічні затискачі |
| Кількість акустичних каналів | 1.0 |
| Количество полос | 1 |
| Материал корпуса | Сталь |
| Монтаж | Настенный |
| Оснащение | — |
| Особенности | — |
| Мощность | 0.77,1.5,3,6 |
| Під'єднання | Дротове |
| Розміри | 260 / 180 / 80 мм |
| Розміри, мм | 260 / 180 / 80 |
| Система кодування звуку | — |
| Тип | — |
| Тип устройства | Гучномовець |
| Частотный диапазон | 100-20000 |
- Цена: 1 668 ₴




