Номінальна шумова потужність – 20 Вт, живлення – 12В/2А, діапазон відтворюваних частот 350 ÷ 9000 Гц, маса 2,3 кг. Колір – RAL 7035 (сірий). Матеріал корпусу – алюміній. Діапазон робочих температур від -20 до +55 0С. Габаритні розміри – ø250х320 мм.
Гучномовець рупорний 20ГР001А Vellez. Призначений для використання всередині приміщень та на відкритих майданчиках. Широко застосовуються при озвучуванні відкритих майданчиків, виробничих та складських приміщень у складі систем оповіщення всіх типів.
Ключові особливості:
- номінальна шумова потужність, 20 Вт;
- номінальна вхідна напруга, 100 В;
- ефективно відтворений діапазон частот не вужче від 350 до 9000 Гц;
- габаритні розміри, ø250 / 320 мм;
- матеріал корпусу, оцинкована або нержавіюча сталь;
- маса, не більше 2,0 кг.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vellez |
| Страна производитель | Украина |
| Общие | |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Vellez |
| Вес | 2.3 кг |
| Выходная мощность | 20 Вт |
| Діапазон робочих частот | 350-9000 Гц |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Монтаж | Рупорний |
| Розміри | 250 / 320 мм |
| Розміри, мм | 250 / 320 |
| Тип устройства | Гучномовець |
Информация для заказа
- Цена: 6 840 ₴


