Підвішуються до стелі сталевим тросом Ø 1,5 мм, довжиною 3 м. Номінальна шумова потужність - 30 Вт, діапазон відтворюваних частот 45÷20000 Гц, маса 5 кг. Колір - RAL 9003 (білий). Матеріал корпусу - сталь. Габаритні розміри - Ø 275 х 280 мм. Маса 5кг. Підвішуються до стелі сталевим тросом Ø 1,5 мм, довжиною 3 м. Номінальна шумова потужність - 30 Вт, діапазон відтворюваних частот 45÷20000 Гц, маса 5 кг. Колір - RAL 9003 (білий). Матеріал корпусу - сталь. Габаритні розміри - Ø 275 х 280 мм. Маса 5кг.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vellez |
| Страна производитель | Украина |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Vellez |
| Вес | 5 кг |
| Выходная мощность | 30 Вт |
| Входное напряжение | 100 В |
| Діапазон робочих частот | 45-20000 Гц |
| Материал корпуса | Сталь |
| Монтаж | Підвісний |
| Розміри | 275 / 280 мм |
| Розміри, мм | 275 / 280 |
| Тип устройства | Гучномовець |
Информация для заказа
- Цена: 2 808 ₴



