
Гучномовець стельовий 6АС100ППм Vellez (11-00048)
1 344 ₴
- В наличии
- Код: 11-00048
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Номінальна шумова потужність - 6, 3, 1,5 або 0,75 Вт; діапазон відтворюваних частот 100÷20000 Гц, маса 1,4 кг. колір - RAL 9003 (білий); матеріал корпусу - сталь; габаритні розміри - Ø 205х140 мм; отвір для встановлення - Ø 170 мм
Гучномовець стельовий 6АС100ППм Vellez. Призначений для використання всередині приміщень. Застосовується у складі систем сповіщення усіх типів. Завдяки високим якісним характеристикам ідеально підходить для озвучування об'єктів комерційної нерухомості з метою забезпечення якісної музичної трансляції. Передбачена можливість вибору потужності при монтажі гучномовця. Відповідає всім вимогам стандартів EN 54-24, ДСТУ EN 54-24 і BS 5839-8. Завдяки наявності двох вводів, керамічних клемних колодок і термозапобіжника допускається наскрізне підключення до трансляційної лінії.
Ключові особливості:
- номінальна шумова потужність, 6, 3, 1,5 або 0,75 Вт;
- номінальна вхідна напруга, 100 В (можливе виконання гучномовця з номінальною вхідною напругою 30 В або 70 В);
- лінійний рівень чутливості не менше 92 дб;
- ефективно відтворений діапазон частот не вужче від від 100 до 20000 Гц;
- лінійний номінальний рівень звукового тиску не менше 99 Дб;
- кут випромінювання у горизонтальній площині, на частоті:
500 Гц - 180°
1 кГц - 125°
2 кГц - 145°
4 кГц - 90° - кут випромінювання у вертикальній площині, на частоті:
500 Гц -200°
1 кГц - 160°
2 кГц - 100°
4 кГц - 85° - габаритні розміри, ø 205 х 140 мм;
- маса, не більше 1,5 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vellez |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводные возможности | — |
| Вес | 1.4 |
| Вид | — |
| Вид монтажа | Стельові |
| Выходы | Клемний вихід |
| Выходная мощность | 0.75-1.5-3-6 Вт |
| Входное напряжение | 100 В |
| Габарити | 205 х 205 х 140 |
| Дополнительная информация | Відповідає EN 54-24, ДСТУ EN 54-24, BS 5839-8, два вводу, керамічні клемні колодки, термозапобіжник, наскрізне підключення |
| Діапазон робочих частот | 100-20000 Гц |
| Питание | Від мережі |
| Класс защиты | IP21 |
| Цвет | white |
| Кількість акустичних каналів | 1.0 |
| Материал | ABS Пластик |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Монтаж | Стельовий |
| Оснащение | Захист від перегріву |
| Особенности | Hi-Fi компоненти |
| Мощность | 6,3,1.5,0.77 |
| Назначение | Для дому та офісу |
| Під'єднання | Дротове |
| Розміри | 205 / 140 мм |
| Розміри, мм | 205 / 140 |
| Система кодування звуку | — |
| Тип | — |
| Тип устройства | Гучномовець |
| Частотный диапазон | 100-20000 |
| Чутливість мікрофона | 92 Дб |
Информация для заказа
- Цена: 1 344 ₴





