Комплекс переговорний для двосторонніх переговорів у виробничих приміщеннях з підвищеним рівнем шуму; потужність комплексу 10 Вт; напруга живлення ~ 220 В; у складі комплексу базовий переговорний модуль і виносний переговорний модуль; габаритні розміри: базовий переговорний модуль 210 / 170 / 80 мм, виносний переговорний модуль 210 / 170 / 80 мм Призначений для забезпечення двосторонніх переговорів у виробничих приміщеннях з підвищеним рівнем шуму. Потужність комплексу - 10 Вт. Напруга живлення ~ 220 В. У складі комплексу базовий переговорний модуль і виносний переговорний модуль. Габаритні розміри: базового переговорного модуля - 210х170х80 мм, виносного переговорного модуля - 210х170х80 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vellez |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Vellez |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | AC 220 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Мощность | 10 Вт |
| Розміри | 210 / 170 / 80 мм |
| Розміри, мм | 210 / 170 / 80 |
| Тип устройства | Комплекс переговорний |
Информация для заказа
- Цена: 4 128 ₴



