Пульт оператора для передачі оголошень, забезпечує зв'язок оператора з працівниками АЗС і клієнтами; підключення 1 виносного модуля з педаллю ВП01 і до 6 модулів виклику ВП02; напруга живлення 220 В; габаритні розміри 280 / 200 / 70 мм Пульт оператора. Призначений для передачі оголошень, забезпечує зв'язок оператора з працівниками АЗС і клієнтами. Передбачає підключення одного виносного модуля з педаллю (ВП01), і до 6 модулів виклику (ВП02). Габаритні розміри 280х200х70 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vellez |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Vellez |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | AC 220 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Розміри | 280 / 200 / 70 мм |
| Розміри, мм | 280 / 200 / 70 |
| Тип устройства | Пульт оператора |
Информация для заказа
- Цена: 11 178 ₴


