Пульт диспетчера; необмежена кількість модулів, що підключаються; симплексний тип зв’язку; кабель з’єднання – вогнетривкий 2-дротовий; паралельне підключення модулів; напруга живлення AC 220 В / DC 24 В; габаритні розміри 280 / 200 / 70 мм Пульт диспетчера. Призначений для переговорів між диспетчером і абонентами. Кількість модулів виклику, що підключаються, не обмежена. Тип зв'язку - симплексний. Кабель з'єднання - вогнетривкий 2-х провідний. Підключення модулів виклику - паралельне. Напруга живлення ~220В або +24В. Габаритні розміри - 280х200х70 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vellez |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид устройства | — |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | AC 220 В, DC 24 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В, DC 24 В |
| Радиус действия | — |
| Размер | 280 х 200 х 70 |
| Розміри | 280 / 200 / 70 мм |
| Розміри, мм | 280 / 200 / 70 |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | Пульт диспетчера |
Информация для заказа
- Цена: 12 114 ₴


