
Моноблок настінний ВЕЛЛЕЗн-120-100 Vellez (11-00138)
35 226 ₴
- В наличии
- Код: 11-00138
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Моноблок настінний з 4 зонами оповіщення; вихідна потужність 100 Вт; вбудований мікрофон; вихідна напруга 100 В; живлення від мережі 220 В або 24 В від вбудованих акумуляторних батарей; підключення до 5 мікрофонних пультів; лінійний вхід; індикація стану роботи; габаритні розміри 345 / 440 / 130 мм Передача двох стандартних повідомлень українською, російською та англійською мовами, можливість вибору необхідних текстових повідомлень споживачем. Вихідна потужність 100 Вт, вмонтований мікрофон, 4 зонb оповіщування, можливість вибору одного з чотирьох сигналів привернення уваги, можливість програмування алгоритму евакуації в процесі налаштування устатковання, контроль стану ліній на відсутність короткого замикання або обриву, живлення від мережі ~ 220 В / 50 Гц або від вбудованих акумуляторних батарей, наявність лінійного входу. Вихідна напруга 100В. Габаритні розміри: 345х440х130 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vellez |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 10 |
| Вбудована сирена | Є |
| Вихід для підключення зовнішнього світлодіода | Немає |
| Выходное напряжение | 100 В |
| Выходная мощность | 100 Вт |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Вбудований мікрофон, лінійний вхід, індикація стану, контроль ліній (коротке замикання/обрив), програмування алгоритму евакуації, 4 зони оповіщування |
| Питание | Від мережі, Від акумулятора |
| Живлення пристрою | AC 220 В, DC 24 В |
| Керування | Локальний доступ, Пульт ДК |
| Кількість зон / груп | 4 |
| Напряжение питания | AC 220 В, DC 24 |
| Наявність резервного додзвонювача через телефонну лінію | Немає |
| Потужність споживання | 200 ВА |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Розміри | 345 х 440 х 130 |
| Розміри, мм | 345 / 440 / 130 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | — |
| Тип повідомлень/оповіщень | Голосові та текстові повідомлення українською, російською, англійською |
| Тип устройства | Моноблок системи оповіщення |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 35 226 ₴

