
Моноблок настінний ВЕЛЛЕЗн-120-200 Vellez (11-00266)
47 262 ₴
- В наличии
- Код: 11-00266
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Моноблок настінний з 12 зонами оповіщення; вихідна потужність 200 Вт; вбудований мікрофон; вихідна напруга 100 В; живлення від мережі 220 В або 24 В від вбудованих акумуляторних батарей; підключення до 5 мікрофонних пультів; лінійний вхід; індикація стану роботи; габаритні розміри 490 / 525 / 215 мм Відтворення попередньо записаних стандартних повідомлень українською, російською та англійською мовами, можливість вибору двох необхідних текстових повідомлень користувачем, підключення до п'яти мікрофонних пультів, наявність двох лінійних входів, можливість вибору сигналів залучення уваги, можливість програмування алгоритму евакуації в процесі налаштування обладнання, індикація справності обладнання . Вихідна потужність 200 Вт, вмонтований мікрофон, 12 зон оповіщення, контроль стану ліній на відсутність короткого замикання або обриву, живлення від мережі ~ 220 або + 24 В від вбудованих акумуляторних батарей. Вихідна напруга 100 В. Габаритні розміри: 490х525х215 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vellez |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 21 |
| Вбудована сирена | — |
| Выходное напряжение | 100 В |
| Выходная мощность | 200 Вт |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | Від мережі, Від акумулятора |
| Живлення пристрою | AC 220 В, DC 24 В |
| Керування | Локальний доступ |
| Кількість входів для шлейфів дротяних датчиків | 2 |
| Кількість зон / груп | 12 |
| Напряжение питания | AC 220 В, DC 24 |
| Потужність споживання | 350 ВА |
| Розміри | 490 х 525 х 215 |
| Розміри, мм | 490 / 525 / 215 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип повідомлень/оповіщень | Попередньо записані повідомлення українською, російською, англійською; вибір текстових повідомлень; сигнали залучення уваги |
| Тип устройства | Моноблок системи оповіщення |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 47 262 ₴

