
Моноблок настінний ВЕЛЛЕЗн-120-600 Vellez (11-00268)
74 100 ₴
- В наличии
- Код: 11-00268
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Моноблок настінний з 12 зонами оповіщення; вихідна потужність 600 Вт; вбудований мікрофон; вихідна напруга 100 В; живлення від мережі 220 В або 24 В від вбудованих акумуляторних батарей; підключення до 5 мікрофонних пультів; лінійний вхід; індикація стану роботи; габаритні розміри 490 / 525 / 215 мм Відтворення попередньо записаних стандартних повідомлень українською, російською та англійською мовами, можливість вибору двох необхідних текстових повідомлень користувачем, підключення до п'яти мікрофонних пультів, наявність двох лінійних входів, можливість вибору сигналів залучення уваги, можливість програмування алгоритму евакуації в процесі налаштування обладнання, індикація справності обладнання . Вихідна потужність 600 Вт, вмонтований мікрофон, 12 зон оповіщення, контроль стану ліній на відсутність короткого замикання або обриву, живлення від мережі ~ 220 або + 24 В від вбудованих акумуляторних батарей. Вихідна напруга 100 В. Габаритні розміри: 490х525х215 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vellez |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 24 |
| Вбудована сирена | Немає |
| Вихід для підключення зовнішнього світлодіода | Немає |
| Выходное напряжение | 100 В |
| Выходная мощность | 600 Вт |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | Від мережі, Від акумулятора |
| Живлення пристрою | AC 220 В, DC 24 В |
| Керування | Пульт ДК |
| Кількість входів для шлейфів дротяних датчиків | 2 |
| Кількість зон / груп | 12 |
| Напряжение питания | AC 220 В, DC 24 |
| Наявність резервного додзвонювача через телефонну лінію | Немає |
| Потужність споживання | 850 ВА |
| Розміри | 490 х 525 х 215 |
| Розміри, мм | 490 / 525 / 215 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип повідомлень/оповіщень | попередньо записані стандартні повідомлення (українська, російська, англійська) |
| Тип устройства | Моноблок системи оповіщення |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 74 100 ₴

