Пульт чергової медсестри для світлозвукової індикації викликів пацієнтів; підключення кнопок виклику від 10 палат; 2-дротовий кабель з’єднання; напруга живлення AC 220 В; габаритні розміри 380 / 350 / 70 мм Пульт чергової медсестри. Призначений для світло-звукової індикації викликів. Передбачає утримання виклику до моменту його зняття і управління надпалатними індикаторами. Передбачає підключення кнопок виклику від 10 палат. Кількість кнопок виклику в палатах не обмежена. Кабель з'єднання - 2-х провідний. Напруга живлення ~ 220 В. Габаритні розміри, не більше - 380 / 350 / 70 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vellez |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Vellez |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | AC 220 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Цвет | Белый |
| Розміри | 380 / 350 / 70 мм |
| Розміри, мм | 380 / 350 / 70 |
| Тип устройства | Пульт чергової медсестри |
Информация для заказа
- Цена: 3 774 ₴


