Підсилювач потужності; вихідна потужність 600 Вт; вихідна напруга 100 В; діапазон відтворюваних частот 80÷16000 Гц; індикація рівня вихідного сигналу; напруга живлення 75 В, живлення від комплектного блоку електроживлення БРЖ02-24/12; розмір корпусу 19"/2U (483 / 88 / 350 мм); вага 5 кг Підсилювач потужності. Вихідна потужність 600 Вт. Вихідна напруга 100 В. Використовуються в комплекті з устаткованням електроживлення. Діапазон відтворюваних частот 80÷16000 Гц, індикація рівня вихідного сигналу. Підсилювачі потужністю 600 Вт комплектуються блоками електроживлення БРЖ02-24/12. Розмір блоку - 19"/2U.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vellez |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Vellez |
| Вес | 5 кг |
| Выходное напряжение | 100 В |
| Выходная мощность | 600 Вт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | DC 75 В |
| Живлення пристрою | DC 75 В |
| Материал корпуса | Металл |
| Потужність споживання | 800 ВА |
| Розміри | 483 / 88 / 350 мм |
| Розміри, мм | 483 / 88 / 350 |
| Тип устройства | Підсилювач |
| Тип усилителя | Потужності |
Информация для заказа
- Цена: 17 640 ₴




