Підсилювач трансляційний; вихідна потужність 200 Вт; вихідна напруга 100 В; чутливість входу 2 В; спотворення не більше 1 %; працює від устатковання електроживлення, напруга живлення 75 В; габаритні розміри 483 / 88 / 350 мм; вага 5 кг Підсилювач трансляційний. Вихідна потужність 200 Вт, вихідна напруга 100 В. Чутливість входу 2 В. Спотворення не більше 1 %. Працює від устатковання електроживлення, напруга живлення 75 В.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vellez |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Vellez |
| Вес | 5 кг |
| Выходная мощность | 200 Вт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 80-16000 Гц |
| Питание | DC 75 В |
| Живлення пристрою | DC 75 В |
| Розміри | 483 / 88 / 350 мм |
| Розміри, мм | 483 / 88 / 350 |
| Тип устройства | Підсилювач |
| Тип усилителя | Трансляційний |
Информация для заказа
- Цена: 11 706 ₴



