Двоканальний трансляційний підсилювач; вихідна потужність 2х200 Вт; вихідна напруга 100 В; діапазон відтворюваних частот 80-16000 Гц; окремі індикатори рівня вихідного сигналу та регулятори рівня вихідного сигналу для кожного каналу; напруга живлення AC 220 В Двохканальний підсилювач трансляційний. Вихідна потужність 2х200 Вт, вихідна напруга 100 В. Діапазон відтворюваних частот 80-16000 Гц, роздільні індикатори рівня вихідного сигналу та регулятори рівня вихідного сигналу, для кожного каналу відповідно. Напруга живлення ~220 В.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vellez |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Vellez |
| Выходная мощность | 200 Вт x2 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 80-16000 Гц |
| Питание | AC 220 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Материал корпуса | Металл |
| Тип устройства | Підсилювач |
| Тип усилителя | Трансляційний |
Информация для заказа
- Цена: 16 440 ₴



