Підсилювач-мікшер; вихідна потужність 100 Вт; діапазон відтворюваних частот 80÷16000 Гц; 1 вхід MIC, 1 вхід AUX; вихідна напруга 30 В; низькоомний вихід 8 Ом; живлення від джерела постійного струму DC 12 В; габаритні розміри 110 / 75 / 210 мм Підсилювач-мікшер. Діапазон відтворюваних частот 80÷16000 Гц, 1 вхід MIC, 1 вхід AUX, вихідна потужність 100 Вт, вихідна напруга 30 В, низькоомний вихід 8 Ом, живлення від джерела постійного струму ±12 В. Габаритні розміри - 110х75х210 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vellez |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Vellez |
| Выходное напряжение | 30 В |
| Выходная мощность | 100 Вт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 80-16000 Гц |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Розміри | 110 / 75 / 210 мм |
| Розміри, мм | 110 / 75 / 210 |
| Тип устройства | Мікшуючий підсилювач |
| Тип усилителя | Мікшер |
Информация для заказа
- Цена: 4 212 ₴


