Підсилювач-мікшер; вихідна потужність 100 Вт; діапазон відтворюваних частот 80÷16000 Гц; 4 входи MIC/AUX; вихідна напруга 30 В, 100 В; низькоомний вихід 4 Ом; фантомне живлення; регулятори тембру НЧ і ВЧ; обмежувач рівня вхідного сигналу 20 дБ; живлення від електромережі ~220 В; індикація рівня вихідного сигналу; підключення мікрофонного пульта; габаритні розміри 350 / 65 / 250 мм Підсилювач-мікшер. Діапазон відтворюваних частот 80÷16000 Гц, 4 входи MIC/AUX, вихідна потужність 100 Вт, фантомне живлення, регулятори тембру НЧ і ВЧ, низькоомний вихід 4 Ом, обмежувач рівня вхідного сигналу 20 дБ, живлення від електромережі ~220 В, індикація рівня вихідного сигналу, підключення мікрофонного пульта, автоматичне вимкнення фонової музики при передачі оголошень з мікрофонного пульта. Вихідна напруга 30 В, 100 В. Габаритні розміри - 350х65х250 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vellez |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Vellez |
| Вес | 4.5 кг |
| Выходное напряжение | 30 В, 100 В |
| Выходная мощность | 100 Вт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 80-16000 Гц |
| Питание | AC 220 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Розміри | 350 / 65 / 250 мм |
| Розміри, мм | 350 / 65 / 250 |
| Тип устройства | Мікшуючий підсилювач |
| Тип усилителя | Мікшер |
Информация для заказа
- Цена: 6 330 ₴


