Датчик руху пасивний інфрачервоний, для внутрішнього встановлення; детекція руху – зчетверений ІЧ-сенсор; дальність детектування руху до 18 м; імунітет до тварин вагою до 15/25 кг; регулювання чутливості і лічильника імпульсів; світлодіодна індикація; тампер НЗ; живлення DC 8.2-16 В; споживання в режимі очікування 8 мА, в режимі тривоги 10 мА; висота монтажу 1.8-2.4 м; робоча температура -20 °C ~ +50 °C; 92 / 59 / 37 мм; 40 г
Датчик руху Crow SWAN QUAD з імунітетом до тварин, дальністю виявлення руху до 18 м, з горизонтальним кутом виявлення 110°.
Застосування
Датчик забезпечує виключний рівень виявлення вторгнення у приміщення через двері або вікна за допомогою інфрачервоного (PIR) квадро-сенсора (з чотирьох елементів).
Ключові властивості та можливості
- Підтримує технологію чотириелементного відбиття (зчетверений ІЧ-сенсор).
- Цифрова мікропроцесорна обробка сигналів дозволяє фільтрувати помилкові спрацьовування.
- Імунітет до тварин вагою до 15/25 кг (налаштовується).
- Регулювання чутливості.
- Регулювання лічильника імпульсів.
- Підтримується будь-якими центральними блоками охоронних сигналізацій, які працюють з NC шлейфами.
- Світлодіодна сигналізація з можливістю вимкнення.
- Захищеність від RF інтерференцій у частотному діапазоні 10-1000 МГц.
- Захист від EMI інтерференцій 50000 В.
- Тампер-контакт.
Особливості встановлення
Рекомендована висота монтажу – від 1.8 до 2.4 м від рівня підлоги. Датчик руху найбільш ефективний при встановленні впоперек потенційного маршруту проникнення. Не рекомендується встановлювати датчик навпроти предметів, що рухаються (наприклад, штори чи жалюзі), потоків холодного (кондиціонери) або теплого (опалювальні батареї) повітря.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Crow |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Імунітет від домашніх тварин | До 15 кг, До 25 кг |
| Імунітет до тварин | Да |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 40 г |
| Висота монтажу | 1.8-2.4 м |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальность детектирования (порог срабатывания) | 18 м |
| Дальність виявлення | 18 м |
| Диапазон рабочих температур | -20 °C ~ +50 °C |
| Додаткові характеристики | Світлодіодна індикація; захист від RF та EMI; цифрова мікропроцесорна обробка |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 8.2-16 В |
| Захист від злому тампером | Є |
| Кут виявлення | 110° |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Настенный |
| Місце монтажу | Настінний |
| Об'єкт детекції | Рух |
| Потребляемый ток в режиме бездействия/тревоги | 8 мА / 10 мА |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Підключення | Дротове |
| Рабочее напряжение | 8.2-16 В |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 92 х 59 х 37 мм |
| Розміри, мм | 92 / 59 / 37 |
| Сенсори | Зчетверений ІЧ-сенсор |
| Ток потребления | 10 мА |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність із розумним будинком | — |
| Сумісність із сигналізацією | Центральні блоки з NC шлейфами |
| Тип | Дротові |
| Тип датчика | Руху |
| Тип монтажа | Накладний |
| Тип устройства | Датчик руху |
| Тип сенсора | IЧ (PIR) |
Информация для заказа
- Цена: 450 ₴



