
Датчик руху стельовий TLC-360 Crow (22-00410)
1 080 ₴
- В наличии
- Код: 22-00410
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Датчик руху пасивний інфрачервоний внутрішнього встановлення, для монтажу на стелю; детекція руху – зчетверений ІЧ-сенсор; кут виявлення 360°; швидкість виявлення 0.5-1.5 м/с; вихід тривоги НЗ 28 В/100 мА/10 Ом; світлодіодна індикація; живлення DC 8.2-16 В; споживання в режимі очікування 9 мА, в режимі тривоги 9 мА; робоча температура; Ø 110 / 45 мм; 123 г
Датчик руху Crow TLC-360 для встановлення на стелі, з кутом огляду 360°.
Застосування
Датчик забезпечує високий рівень виявлення вторгнення у приміщення через двері або вікна за допомогою зчетвереного інфрачервоного сенсору.
Ключові властивості та можливості
- У датчику встановлений чотириелементний пасивний інфрачервоний (PIR) сенсор.
- Швидкість виявлення – 0.5-1.5 м/с, чутливість датчика складає 2 градуси за швидкістю 0.6 м/c.
- Обладнаний жорсткою сферичною лінзою, що має широку діаграму захоплення навіть при досить низькій висоті встановлення датчика.
- VLSI технологія використовує інтелектуальний аналіз контрольованого сигналу, практично унеможливлюючи виникнення помилкових тривог.
- Двоспрямована температурна компенсація.
- Автоматичний лічильник спрацьовувань дозволяє здійснити налаштування датчика до різних умов роботи.
- Світлодіодна індикація.
- Захист від радіоперешкод, електромагнітного випромінювання, джерел сонячного, галогенового та флуоресцентного світла.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Crow |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 123 г |
| Вертикальний кут детектування | 360° |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Горизонтальний кут детектування | 360° |
| Диапазон рабочих температур | -20 °C ~ +50 °C |
| Додаткові характеристики | Світлодіодна індикація, Двоспрямована температурна компенсація, Захист від радіоперешкод, Автоматичний лічильник спрацьовувань, VLSI аналіз сигналу |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 8.2-16 В |
| Кут виявлення | 360° |
| Максимальна потужність під'єднаного навантаження | 28 В/100 мА |
| Максимальная мощность подключаемой нагрузки | 28 В/100 мА |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Стельовий |
| Місце монтажу | стельовий |
| Об'єкт детекції | Рух |
| Потребляемый ток в режиме бездействия/тревоги | 9 мА (очікування) / 9 мА (тривога) |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Підключення | Дротове |
| Рабочее напряжение | 8.2-16 В |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 110 х 110 х 45 мм |
| Розміри, мм | Ø 110 / 45 |
| Сенсори | Чотириелементний пасивний ІЧ (PIR) сенсор |
| Ток потребления | 9 мА |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність із розумним будинком | — |
| Сумісність із сигналізацією | НЗ 28 В/100 мА/10 Ом |
| Тип | Дротові |
| Тип датчика | Руху |
| Тип монтажа | — |
| Тип устройства | Датчик руху |
| Тип сенсора | IЧ (PIR) |
Информация для заказа
- Цена: 1 080 ₴


