Датчик руху Crow SWAN QUAD ШТОРА з імунітетом до тварин, дальністю виявлення руху до 20 м і шириною зони виявлення до 2 м.
Застосування
Датчик забезпечує виключний рівень виявлення вторгнення у приміщення через двері або вікна за допомогою інфрачервоного (PIR) квадро-сенсора (з чотирьох елементів). Завдяки вузькому вертикальному куту огляду та значній дальності виявлення датчик-штора може встановлюватися у будинку, захичаючи його периметр, у квартирі з тваринами, у музеях та на виставках тощо.
Ключові властивості та можливості
- Підтримує технологію чотириелементного відбиття (зчетверений ІЧ-сенсор).
- Цифрова мікропроцесорна обробка сигналів дозволяє фільтрувати помилкові спрацьовування.
- Імунітет до тварин вагою до 15/25 кг (налаштовується).
- Регулювання чутливості.
- Регулювання лічильника імпульсів.
- Підтримується будь-якими центральними блоками охоронних сигналізацій, які працюють з NC шлейфами.
- Світлодіодна сигналізація з можливістю вимкнення.
- Захищеність від RF інтерференцій у частотному діапазоні 10-1000 МГц.
- Захист від EMI інтерференцій 50000 В.
- Тампер-контакт.
Особливості встановлення
Рекомендована висота монтажу – від 1.8 до 2.4 м від рівня підлоги. Датчик руху найбільш ефективний при встановленні впоперек потенційного маршруту проникнення. Не рекомендується встановлювати датчик навпроти предметів, що рухаються (наприклад, штори чи жалюзі), потоків холодного (кондиціонери) або теплого (опалювальні батареї) повітря.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Crow |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Імунітет до тварин | Да |
| Бренд | Crow |
| Вес | 40 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність виявлення | 20 м |
| Питание | 8.2-16 В |
| Живлення пристрою | DC 8.2-16 В |
| Кут виявлення | 80° (вертикальний) |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Настенный |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 92 / 59 / 37 мм |
| Розміри, мм | 92 / 59 / 37 |
| Ток потребления | 10 мА |
| Тип датчика | Датчик-штора, Руху |
| Тип устройства | Датчик руху |
| Тип сенсору | IЧ (PIR) |
- Цена: 450 ₴



