Комплект: радіоконтролер-приймач двоканальний і 2 двоканальних брелоки-радіопередавачі, для керування сигналізацією або виконавчими пристроями контролю доступу; робоча частота 433.92 МГц; алгоритм кодування сигналу KEELOQ; дальність зв'язку до 150 м; чутливість приймача -106 дБ; 2 релейних виходи з НЗ/НР клемами; 8 оперативних режимів роботи; пам'ять приймача-контролера на 104 брелоки; сигнальний вихід S (розімкнений колектор); світлодіодна індикація; живлення приймача 11-17 В, брелока батарея 12 В GP23A; робоча температура -20 °C ~ +55 °C; розміри приймача 73 / 46 / 24 мм, брелока 46 / 34 / 14 мм
Двоканальний комплект радіокерування U2HS, складається з радіоконтролера-приймача і двох брелоків-передавачів з двома кнопками, робоча частота 433.92 МГц, дальність передачі до 150 м. Максимальна ємність памяті приймача – 104 передавачі.
Застосування
Комплект призначений для радіокерування системами охоронної сигналізації для встановлення затримки входу, постановки/зняття з охорони та контролю доступу.
Ключові властивості та можливості
- Алгоритм кодування KEELOQ® з динамічним кодом забезпечує високий рівень захисту сигналів.
- Тип приймача – супергетеродинний, що збільшує радіус дії та підвищує перешкодостійкість комплекту, чутливість -106 дБ.
- Ємність пам'яті – 104 передавачі (20 в одному з робочих режимів).
- 8 оперативних режимів роботи, наприклад:
- одна кнопка передавача керує виходом 1 приймача, а друга кнопка виходом 2;
- будь-яка кнопка багатокнопкового передавача керує виходом 1 приймача, будь-яка інша кнопка – виходом 2;
- обидві кнопки одного передавача керують одним релейним виходом приймача: перша вмикає, друга вимикає;
- одна кнопка передавача одночасно керує двома виходами приймача, наприклад, керування двома пристроями з гальванічної розв'язкою.
- Два вихідних реле NO/NC.
- Налаштування часу утримання реле в моностабільному (імпульсному) режимі: від 0.25 секунд до 4 годин.
- Бістабільний (перемикач увімкн./вимкн.) режим.
- Зовнішній сигнальний вихід S (розімкнений колектор): 1 А 60 В макс.
- Тампер захисту від злому.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elmes Electronic |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Elmes |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність передачі | 150 м |
| Питание | Контролер 11-17 В, брелок батарея 12 В 23A |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Контакти реле | НЗ (NC), НР (NO) |
| Кількість реле | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пам'ять радіоконтролера/приймача | 104 передавачі |
| Підключення | Бездротове |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Рабочая частота | 433 МГц |
| Розміри | Контролер 73 / 46 / 24 мм, брелок 46 / 34 / 14 мм |
| Розміри, мм | Контролер 73 / 46 / 24 , брелок 46 / 34 / 14 |
| Ток потребления | 20 мА |
| Тип устройства | Комплект радіоконтролера |
Информация для заказа
- Цена: 1 485 ₴


