Бездротовий датчик відчинення дверей/вікон з одним вбудованим герконом і магнітом для внутрішнього встановлення на одностулкові вікна/двері; робоча частота 433.92 МГц; алгоритм кодування сигналу KEELOQ; дальність зв'язку до 100 м; додатковий вхід для підключення дротового зовнішнього магнітоконтакту; тампер; світлодіодна індикація; живлення від батареї типу CR123A 3 В (до комплекту не входить); робоча температура 0 °C ~ +40 °C; 105 / 24 / 27 мм
Бездротовий датчик відчинення Elmes CTX5B з робочою частотою 433.92 МГц і дальністю зв'язку до 100 м.
Застосування
Використовується для виявлення перших ознак вторгнення у приміщення внаслідок злому дверей/вікон. Датчик CTX5B з одним вбудованим герконом і зовнішнім магнітом призначений для встановлення на одностулкові вікна/двері. Датчик підключається до всіх бездротових контрольних панелей і приймачів Elmes.
Ключові властивості та можливості
- Датчик працює у двох режимах, вибір режиму здійснюється перемикачем JP1:
- JP1 замкнено – одиночна передача сигналу про відчинення дверей/вікна; активує вихід приймача на заданий час;
- JP1 розімкнено – три передачі сигналу з різними часовими інтервалами про відчинення/зачинення дверей/вікна.
- Високозахищений алгоритм кодування сигналу KEELOQ, частота 433.92 МГц.
- Дальність дії до 100 м на відкритому просторі.
- Додатковий вхід для підключення дротового зовнішнього магнітоконтакту.
- Живлення від батареї CR123A (до комплекту не входить).
- Інформація про низький заряд батареї.
- Сигнал про спрацювання тампера.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Elmes Electronic |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Elmes |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність передачі | 100 м |
| Питание | Літієва батарея CR123A |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Материал корпуса | Пластик |
| Підключення | Бездротове |
| Рабочая температура | -25 °C ~ +55 °C |
| Рабочая частота | 433 МГц |
| Розміри | 105 / 24 / 27 мм |
| Розміри, мм | 105 / 24 / 27 |
| Тип датчика | Відчинення |
| Тип устройства | Датчик відчинення |
| Тип сенсора | Геркон |
| Тип сенсору | Геркон |
Информация для заказа
- Цена: 981 ₴


